PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121413}

Piła

Saw
6,7 220 689
ocen
6,7 10 1 220689
6,2 23
oceny krytyków
Piła
powrót do forum filmu Piła

Ten film to najlepszy thriller jaki w życiu widziałem, a zakończenie wgniata w fotel no i ta muzyczka, ciarki są. To jest film nowatorski a nie odgrzewany kotlet 16 razy.
Zabrakło wam czegoś w tym filmie bo nie rozumiem? Wiem, powstało kontynuacji na miarę piątku 13-go ale żeby za to zaniżać ocenę pierwowzorowi? Oglądałem ostatnio takie non-stop (2014) ocena 7,0 - akcja rozwija się w miarę normalnie, zaciekawia widza a po pewnym czasie dostajemy jakieś głupie wątki i pożal się boże zakończenie. Ok lubicie Neesona? Ja też ale film to nie jeden aktor tylko cała fabuła. Wracając do piły to powiem tak:
Siadamy razem z bratem do kompa w 2000 którymś tam roku i oglądamy piłę (on widział ten film wcześniej, a ja nie i nic nie wiem na temat tego filmu i pytam brata o co tu chodzi? On mówi "nic ci nie powiem oglądaj"
Ja po obejrzeniu filmu jestem w szoku, no i też wyobrażam sobie w jakim nie w szoku bym był oglądając non-stop (2014) w latach 2000. W większości się zgadzam z ocenami filmweb ale ocena tego filmu to d..a!


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones