PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121413}

Piła

Saw
6,7 220 689
ocen
6,7 10 1 220689
6,2 23
oceny krytyków
Piła
powrót do forum filmu Piła

czy ktoś może mi wskazać część, w której John tłumaczy dłużej niż przez chwilkę którejś z ofiar
dlaczego robi to co robi (ta gadka o niedocenianiu przez ofiary swojego życia, jego własnym
cierpieniu przez chorobę etc.)? jest mi to na gwałt potrzebne a nie mam czasu znowu przechodzić
przez wszystkie części :) z góry dzięki

użytkownik usunięty
Arebours

A nie pamiętasz komu? Amandzie Hofmanowi Gordonowi,albo komu kolwiek ? BYło by mi łatwiej znaleźć ;p

ocenił(a) film na 8

wszystko jedno komu, Amanda, Hoffman, Gordon czy z kim on tam innym dłużej gadał byle mówił przez chwilę (nie wiem tak circa minutę, komukolwiek) czemu stosuje te tortury i co to jego zdaniem na ma celu (żeby się nauczyli szanować życie, blablabla)

użytkownik usunięty
Arebours

*Cześć II ok 45 minuta John rozmawia z Erickiem,o swojej chorobie,nieudanym samobojstwie,o tym,że ''aż dośmierci postanowił badań ludzką naturę'',

*Część V ok 40 min pogawędka z Hoffmanem,scena kiedy Hoffman jest przywiązany do krzesła,ze strzelbą
-1 h 2 min też z Hoffmanem

Część VI John tłumaczy Jill o tym,że znalazł sposób ''na nawrócenie'' itp ok 22 min.

Znalazłam tak na szybko,ale myślę ze jednak nie do końca o to Ci chodziło.... Ogólnie to nie ma chyba takiego momentu,że John po prostu to tłumaczy :P

ocenił(a) film na 8

Tak właśnie o to, dziękuję strasznie!

użytkownik usunięty
Arebours

Cieszę się ze pomogłam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones