PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121413}

Piła

Saw
6,7 220 689
ocen
6,7 10 1 220689
6,2 23
oceny krytyków
Piła
powrót do forum filmu Piła

Gdyby bohaterzy...

ocenił(a) film na 5

Gdyby oni mieli mózg to raczej by się wydostali z niektórych pułapek.

wiktorduch

O której części Saw mówisz i o jakich pułapkach?

ocenił(a) film na 5
adrian_konaszczuk

np. w pile 3d jak była pułapka z autem gdzie gosc był przyklejony do krzesła to może jakby pomyslal i jakby się nie wyrywał z krzesła do może by przeżył, po prostu nie myslą bohaterzy.

wiktorduch

Przecież miał trzydzieści sekund musiał działać . Co by mu dało jak by nic nie robił tylko siedział bezczynnie? miał na życiu trzy osoby to one go zmusiły żeby ich ratował . Myślę że nie myślał wtedy o ratowaniu samego siebie ale właśnie o pozostałych . Niby jak tak teraz myślę to rzeczywiście sam mógł przeżyć gdy nie uszkadzał swojego ciała i pozostał na miejscu normalnie a reszta by umarła . Chyba że ten co był przed samochodem może by przeżył bo Evan mógłby skręcić tym samochodem gdy by nie był uszkodzony. Gdy by Evan uratował całą trójkę to po takich ranach na plecach umarłby w krótkim czasie lub stracił przytomność ciężko powiedzieć . Masz jakieś inne pułapki? Z innych części chętnie podyskutuję na ten temat.

ocenił(a) film na 5
adrian_konaszczuk

np. gdy jedna z kobiet miała w takim pojemniku strzykawkę to zamiast wkładać dwóch rąk tam mogła włożyć tylko jedną, ale zrobiła jak zrobiła, czy nie mogła włożyć jednej? nie mogła pomysleć ze znając życie to nie jest strzykawka z prawidłową substancją? możemy podyskutować o innych głupich decyzjach ludzi w innych horrorach, ale podałbys discorda o ile masz, podałbys mi go poniewaz tam jest dużo łatwiej i wygodniej?

wiktorduch

Że wszystkich horrorów jakie oglądałem nawet thrillerów najbardziej mnie ciekawi seria Piła! Nie bardzo jest coś lepszego chyba że Hostel. Ciekawe co był w tej strzykawce że musiałeś ona być w takiej pułapce?

ocenił(a) film na 5
adrian_konaszczuk

Pewnie antidotum ale piłę oglądałem tak dawno, że już niezbyt pamiętam, masz może tego discorda o którym wspomniałem wyżej?
o Hostel również mogę podyskutować ale już na Discordzie, bo tutaj jest niezbyt wygodnie dyskutować.

wiktorduch

Czy to jest jakaś aplikacja,program?

ocenił(a) film na 5
adrian_konaszczuk

aplikacja na komputer wpisz w google.

wiktorduch

Forum jest do tego żeby dyskutować! Aplikacje nie są do tego potrzebne? Obawiasz się czegoś/ kogoś? Czy ostatnią piłę jaką oglądałeś była Piła 7?

ocenił(a) film na 5
adrian_konaszczuk

Nie oglądałem wszystkie części piły, ostatnia jaką oglądałem to była "Piła: Dziedzictwo"

wiktorduch

Na jakiej stronie internetowej oglądałeś Piła: Dziedzictwo?

ocenił(a) film na 5
wiktorduch

Tutaj nie będziesz dyskutować ?

ocenił(a) film na 5
adrian_konaszczuk

nie wiem, jak ty chcesz, ja bym wolał na tym Discord

wiktorduch

Tutaj dyskutowałem na filmwebie nie raz ale większość wpisów głównie na forach o SAW była kilka lat lub kilkanaście lat temu i nikt nie odpowiada na moje pytania . Ja wolę tu po to jest forum trzeba to odświeżyć . Ale jeśli nie znasz się na serii Piła to dziadowsko.?a tak z ciekawości na twoim profilu tu na filmwebie przyczytałem ze obejrzałeś 610 horrorów i thrillerów ! Ja myślę że nie obejrzałem połowy tej liczby podaj jakiś tytuł ! Sprawdzę czy oglądałem tak może być od 2004 roku w górę

ocenił(a) film na 5
adrian_konaszczuk

ogladałeś Niepoczytalna, czy może Babadook?

wiktorduch

nie oglądałem To są oba thrillery czy oba horrory? Choć ten Niepoczytalna jak bym gdzieś widział ten tytuł?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones