PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114895}
7,9 469
ocen
7,9 10 1 469
Broken
powrót do forum filmu Broken

Mogę wiele znieść, wiele rzeczy potrafię zrozumieć, ale po "Broken" długo dochodziłam do siebie. Podobne uczucia targały mną po seansie z "Henrym - portretem seryjnego mordercy". Mój kumpel przestał słuchać NIN po obejrzeniu "Broken", stracił szacunek do Reznora.

emila_2

jak można stracić szacunek do Trenta po obejrzeniu Broken - The Movie.. wg mnie można go tylko zyskać po tym jakże wartościowym wytworze chorego umysłu :)

ocenił(a) film na 9
Luki667

ludzie, chyba zbyt poważnie do tego podchodzicie. jak ktoś nie czuje się na siłach zeby oglądać tego typu pozycje, to niech nie ogląda, nikt mu nie każe. po co oglądać cos, zeby potem narzekać, że "to takie chore". jak sie nie lubi to sie nie sięga i już.

Caligula

No a jak mam stwierdzić, że nie lubię - bez oglądania? Hello?! Poza tym nie powiedziałam, że nie lubię;> Powiedziałam? Nie!

ocenił(a) film na 9
emila_2

Zajebiste!! Ty nie potrzebujesz rozmówcy! Sama świetnie dajesz sobie radę:]

ocenił(a) film na 7
Luki667

NIN zaczęłam słuchać wiele lat temu, dzięki MM i Bowie (mieli duety z NIN i byłam wtedy ciekawa, co to za zespół). Pierwszym teledyskiem jaki widziałam był nieocenzurowany "Closer" :) Pamiętam, że byłam rozwalona, ale zaczęłam szukać więcej i więcej :) "Broken" zabiłoby mnie właśnie wtedy - dobrze, że nie widziałam :D Dziś umiem podejść z humorem dla "wytworu chorego umysłu" Trenta ;))

emila_2

Mogą mnie tak potraktować jak w tym "tworze" który obejrzałam, ale szacunku do Reznora nie stracę :P

Wcale nie tacy mocni w gaciach są niektórzy :D

Dla mnie takie coś po Lynchu to norma.
I właśnie... fajne.... mwahahahahah! :P
Co teraz, zaszczujecie mnie?

ocenił(a) film na 10
emila_2

z tą stratą szacunku to jakaś paranoja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones